1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Disa punime me Pixlr

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga Inc-seo, 11 Janar 2018.

 1. Inc-seo

  Inc-seo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  188
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  28
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]
  Keto jan vetem disa nga punimet qe bera kohet e fundit shpresoj te ju pelqejn.
  Gjithashtu Ftoj Dizajnerat qe ti publikojn punimet e tyre ne faqen time ne Fb.com/Khuni00n
   

Shpërndaje faqen

Loading...