1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Disa keywords ne google.al

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga immortal.boy, 9 Shkurt 2020.

 1. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,736
  Pëlqimet:
  308
  Pikë nga trofetë:
  213
  Pershendetje, shikoje qe jan kthyer disa faqe per te kerkuar cfare keywords jan te leverdishem jan me $ .

  A ka ndonje faqe ose ka dikush cfare keywords duhet te sygjerosh ne shqiperi me nje portal mbi futbollin.

  Pres sygjerimet.
   
 2. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  443
  Pëlqimet:
  110
  Pikë nga trofetë:
  53
 3. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  443
  Pëlqimet:
  110
  Pikë nga trofetë:
  53

Shpërndaje faqen

Loading...