1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Disa free tool-sa vetem per ju

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga larilari, 11 Gusht 2020.

 1. larilari

  larilari Anëtar Fillestar

  Postimet:
  60
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje, sa po hulumtoj per seo po mesoj tools-a te reja keto jane disa:

  [​IMG]
   
 2. Pitkini

  Pitkini Anëtar Fillestar

  Postimet:
  52
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nuk mund t'i postoje si text? Ose të jepje linkun ku ke bërë screenshot? Kështu është e pamundur t'i klikosh apo ti shkruash linket me case sensitive.
   
  @science pëlqen postimin.
 3. larilari

  larilari Anëtar Fillestar

  Postimet:
  60
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  E bera screenshot prej nje tutoriali.
   
 4. InstaBot

  InstaBot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  18
 5. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
  Dikush ti jape ban ktij.
   

Shpërndaje faqen

Loading...