1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Disa Dizajne nga unë !

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga The Star, 11 Janar 2010.

 1. mentor10

  mentor10 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  nuk eshte tema per kerkesa njeri edhe duhet mi pas mi 20 poste per me bo ni kerkes .

  Sa i perket dizajneve shum te mira.
   
 2. Orioni 2009

  Orioni 2009 Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  me car programi i ke ber keto dizajne me photoshop
   
 3. pLak.

  pLak. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  126
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  se di pse i vjedh dizajnet pse si pun0n vet
   
 4. The Star

  The Star Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6

  LOL ku i paskam vjedh sipas teje :A:A Ahahah :lol: :lol:
   
 5. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  SHume design te bukur..Punoke mire : )
   
 6. AbejA

  AbejA Anëtar Aktiv

  Postimet:
  127
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  waaa shum tbukura :D
   
 7. BeraD

  BeraD Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Nice stuff
   
 8. msnfreezer

  msnfreezer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  101
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  shum punime te mira hallal bre se bash talent te kukshe pasha kejt
   
 9. AstronauT

  AstronauT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  276
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Kret te mira haver teper te mira
   
 10. ProXy

  ProXy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  113
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Shum punime te bukura
   
 11. HoaX TroJaN

  HoaX TroJaN Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  ska fjal teper teper te bukura :p
   
 12. djtrimy

  djtrimy Anëtar

  Postimet:
  34
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  wooww shum shum fort
   
 13. amarsyla

  amarsyla Anëtar Aktiv

  Postimet:
  430
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  mat mirat deri qitash . veq vazhdoo
   
 14. dDitt.

  dDitt. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,376
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  wee teper fort njeri :) veq vazhdo :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...