1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Disa Dizajne nga unë !

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga The Star, 11 Janar 2010.

 1. The Star

  The Star Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
 2. Game Over

  Game Over Anëtar Aktiv

  Postimet:
  241
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  shummm shumm te forta. bravo te qoft . Suksese ne punimet tjera man
   
 3. cHs

  cHs Anëtar Aktiv Staff Member IT Staff

  Postimet:
  317
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  33
  Suksese man !
  Shum dizajnet e mire , jashtzakonisht pom pelqejn .
   
 4. K|nG

  K|nG Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Suksese man !
  Shum dizajnet e mira...

  A ke mundsi me me tregu te kjo llogo ktuh ku po shkrun KHG qfar fonti ke perdor plss.....
  [​IMG]
   
 5. The Star

  The Star Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Se pari faleminderit per komentet e juaja me japin motiv per te vazhduar :D

  @K|NG fonti quhet Far Cry mund ta shkarkosh free tek Dafont...
   
 6. K|nG

  K|nG Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Falemnderit shum The Star...
   
 7. LBA

  LBA Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Shum te mira Bro veq Perpaara>>>

  Shum pom pelqein :D
   
 8. OwneR

  OwneR Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Krejt T`forta kokan a mun me ma bo nja qesi mue :$
  edhe pse sosht veni me kerku amo po thom nashta e merr parasysh :D
  [​IMG][/list][/quote]
   
 9. SpywarrioR

  SpywarrioR Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  The Star me të vërtet paske bërë disa dizajne të shkëlqyshme të deshiroj sukses më tutje.
   
 10. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,496
  Pëlqimet:
  2,085
  Pikë nga trofetë:
  448
  Punime te mira, suksese ne te ardhmen, me te vertet dhe mua po me pelqejn!
   
 11. Kiriku

  Kiriku Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Bravoo shum shum shum punime te Bukura....HAllall te koft....
   
 12. X-h4ck

  X-h4ck Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Mete vertet dizajnet qenkan te shkelqyshme , paske shije dizajni , te uroj suksese te metejshme ne te ardhmen .
   
 13. Tool

  Tool Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Shum punime te mira bro, me te vertet ja vlejn te shiqohen.. te uroj sukese bro!!
   
 14. sHik'zZ!.

  sHik'zZ!. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  33
  Shum mir bravo :D
   
 15. loading-ks

  loading-ks Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Teper Teper Teper Mir
  mke lan pa Fjal :D:D
   
 16. The Star

  The Star Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Shum falemnderit i vlersoje shume komentet e juaja :D
   
 17. loading-ks

  loading-ks Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  a ka mundsi add-n tende Broo
  qe nuk prish pun
   
 18. cRu3l.b0y

  cRu3l.b0y Anëtar i Njohur

  Postimet:
  900
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Me fal, por pse ben kesi lloj postesh? Nuk munde t'ia kerkosh permes PM-s, ose po kerkon te rrisesh numrin e posteve, ose deshira yte eshte te besh forumin te duket like a SPAM BOARD.
   
 19. shoock3d

  shoock3d Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  te qenke i papar ore shokut , te pergezoi per keto punime . te nisa nje pm .
   
 20. LinnDi

  LinnDi Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  woow shum po me pelqejnkan ;)
  a mundesh me ma dhon emailin :p
   

Shpërndaje faqen

Loading...