1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Disa Brusha

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga ZeroCooL!, 22 Janar 2013.

 1. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Pershendetje

  sapo i uploadova disa brusha qe un i kam ne Kompjuter, d.m.th qe i kam downloadu prej disa faqeve. SHPRESOJ TJU PELQEJN!


  DirectLink Download Ketu


  Code:
  https://mega.co.nz/#!cIdkwJDJ!PXZJ5Aw_SdVkMTuzzaWx20fE9cBsncZgQlvQpLQXlc8
   
 2. ElionM

  ElionM Anëtar Aktiv

  Postimet:
  258
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  qite naj scren shot qe te shohim qfar brush jan :D a ja vlen mi downloadu :p
   
 3. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0

  ka shumm tybe, amo downloadoj ti o vlla 90 MB sen sjon, virusa ska tsiguroj per ket sen se sot ne mengjes e lshova me bo upload :p
   
 4. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Koka Hap kjo faqja MEGA a ?

  E qart koka, edhe flm per brusha. ;)
   
 5. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Po u hap, hyn tek kategoria ITlajme e ki ket lajm, hape 1 account dhe Uploado 50 Gb :p
   
 6. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Splatter Brushes, kur te hyni tek Linku e shifni se si duken :D

  shkarko

  Code:
  http://www.brusheezy.com/brushes/1325-set2-splat-spraycan-brushes
   

Shpërndaje faqen

Loading...