1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Diqka nuk kuptoj ne Javascript

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Html5, 11 Qershor 2020.

1. Html5

Html5 Anëtar Fillestar

Postimet:
    59
    Pëlqimet:
    3
    Pikë nga trofetë:
    8
    Pershendetje te gjitheve diqka nuk arrij te kuptoj ne javascript kur te krijoj nje web kur ta krijoj navbarin kur te fus aty home contacat si mund te fus shkrim ose diqka kur te klikoj ne contact dmth si lidhet ne html me qene ne faqen home dhe contact si mund te behet kjo kush mund te me ndihmoje

2. RexhepS

RexhepS Anëtar me Përvoj

Postimet:
    1,389
    Pëlqimet:
    392
    Pikë nga trofetë:
    138
    nese bon pak ma kjart pytjen sepse spoe kuptoj mir qfar po don me bo me javascript

3. Html5

Html5 Anëtar Fillestar

Postimet:
    59
    Pëlqimet:
    3
    Pikë nga trofetë:
    8
    Pershendtje e kam then gabim pytjen eshte me html kur te krijoj navbarin dhe te fus aty home contact si mund te shkruaj ne opsionin contact ne faqen kur del prej kesaj diqka ? Sikur te qekjo faqja p.sh https://webplator.com/wp/54dfd-contact/

4. armend zeqiri

armend zeqiri Anëtar Aktiv

Postimet:
    335
    Pëlqimet:
    125
    Pikë nga trofetë:
    68
    Nese te kam kuptuar se cfar kerkon ateher:

duhet te krijosh 2 html file, 1 index.html dhe tjetren kontakt.html

tek navbar tek teksti Contact do e vendosesh kete <a href="kontakt.html">Contact</a> dhe kur do klikosh contant do futesh tek faqja tjeter.

5. RexhepS

RexhepS Anëtar me Përvoj

Postimet:
    1,389
    Pëlqimet:
    392
    Pikë nga trofetë:
    138
    siq te ka then antari duhet me kriju ni file tjeter contact.html dhe pastaj tek menu href e shton contact.html nese don qe navbar me mbet i njejt si te index.html e qet te njejtin kod edhe ncontact page edhe masnej ndryshon veq contenti nav bar tjet i njejt normal veq kategoria ndryshon

Shpërndaje faqen

Loading...