1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë Digiarty VideoProc

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 14 Janar 2020.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,658
  Pëlqimet:
  1,143
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]

  Code:
  VideoProc is your one-stop video editing software to edit, convert, download and record your various (4K) videos with Full Hardware Acceleration.
  
  As a complete video toolbox, VideoProc renders you the best and easiest way to edit, process. convert and compress your various videos, audios and even DVD discs. While more than a video processing software, it also stands out in video downloading and recording features.
  
  And among all kinds of video editors, why choose videoproc?
  
  Just glance at its powerful and irreplaceable key features you will find the answer:
  
  ● Deshake and denoise video from GoPro, DJI, etc.; add external SRT subtitle
  ● Resize, split, cut, merge, trim, crop, rotate video and add effect/watermark
  ● Convert video/audio/DVD, e.g. 4K to 1080p, MKV/HEVC to MP4, YouTube to MP3.
  ● Download videos, playlist, channel. Support 1000+ online sites. Batch downloading.
  ● Capture computer screen and record video with webcam. Make GIFs.
  ● Keep the original quality at smallest sized video.
  ● Speed up by level-3 hardware accelerator. Up to 47x real-time faster!
  
  Unique! Latest tech – Level-3 Hardware Accelerator:
  
  Supported by Level- 3 Hardware Acceleration, VideoProc comes as the No.1 fast video processing software, delivering buttery smooth (4K), video processing and transcoding without compromising quality. It’s worth mentioning that the unique technology can hugely lower CPU usage to 40% and work with all the recent computers!


  Code:
  VideoProc është programi juaj me një ndalesë për redaktimin e videove për të modifikuar, konvertuar, shkarkuar dhe regjistruar videot tuaja të ndryshme (4K) me Përshpejtimin e plotë të Pajisjeve.
  
  Si një kuti e plotë video mjetesh, VideoProc ju jep mënyrën më të mirë dhe më të lehtë për të modifikuar, përpunuar. konvertoni dhe kompresoni videot tuaja, audios dhe madje edhe disqet DVD. Ndërsa më shumë se një program për përpunimin e videove, ai gjithashtu dallohet në karakteristikat e shkarkimit dhe regjistrimit të videove.
  
  Dhe në mesin e të gjitha llojeve të redaktuesve të videove, pse zgjidhni videoproc?
  
  Vetëm shikoni në karakteristikat e tij kryesore të fuqishme dhe të pazëvendësueshme, ju do të gjeni përgjigjen:
  
  ● Deshake dhe denoise video nga GoPro, DJI, etj .; shtoni titrat e jashtëm SRT
  ● Madhësia, ndarja, prerja, bashkimi, zbukurimi, korrja, rrotullimi i videos dhe shtimi i efektit / filigranit
  ● Konvertoni video / audio / DVD, p.sh. 4K në 1080p, MKV / HEVC në MP4, YouTube në MP3.
  ● Shkarkoni video, playlist, kanal. Mbështetni 1000+ site online. Shkarkim i serisë.
  ● Kapni ekranin e kompjuterit dhe regjistroni video me kamera në internet. Bëni GIF.
  ● Mbajeni cilësinë origjinale në videon me madhësi më të vogël.
  ● Shpejtoni me përshpejtuesin e harduerit të nivelit 3. Deri në 47x në kohë reale më të shpejtë!
  
  Unique! Teknologjia e fundit - Përshpejtuesi i harduerit Niveli-3 :
  
  Mbështetur nga Niveli 3 i Përshpejtimit të Harduerit, VideoProc vjen si Nr.1 i shpejtë i përpunimit të videove, duke shpërndarë buterinë (4K), përpunimin e videove dhe transkodimin pa kompromentuar cilësinë. Vlen të përmendet se teknologjia unike mund të ulë jashtëzakonisht shumë përdorimin e CPU në 40% dhe të punojë me të gjithë kompjuterët e fundit!
  homepage:
  Code:
  https://www.videoproc.com/
  promo link:
  Code:
  https://sharewareonsale.com/s/free-videoproc-100-discount
  installer link:
  Code:
  https://www.videoproc.com/download/videoproc.exe


   
  Last edited: 14 Janar 2020
  Jãşhť'Sşeriĕ pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...