1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Diabolic Traffic Bot

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga KMN, 4 Shkurt 2019.

Tags:
 1. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  28
  Prsh Djem e kum hap ni web qe 1 jave edhe ja kum nis me qu trafik permes Diabolic Traffic Bot .Zakonisht 1000 Pageviews per 3-4 or po i marr me Private Proxy .Edhe a e keni provu najkush najkush ket trafik bot sepse nuk po mujshe me marr free por vetem me crack edhe a muj me marr ban nqs perdori adsense ??
   
 2. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ky bot eshte si jingling besoj. Ketoj lloj botash vetem ne dem i ke. I perdorin ata indianet qe i shesin webat e tyne bazuar ne alexa. Keto rritin alexa rank por jo search engine rank. Plus naj ban ne adsense
   
 3. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  28
  lexova dikun naper forume qe po perdorke edhe ma shum per seo tash spe di
   
 4. exploit.al

  exploit.al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  28
  Diabolic eshte nje program shume i vjeter (por besoj se ende mirembahet, per shkak se ende ekziston).
  Sa i perket SEO (Optimizimit ne Makinat kerkuese) edhe mundet te te ndihmoje nqs perdore fake referer ose traffic nga Search Engines Search.
  Perdorimin e Diabolic ne faqet qe kane te integruar adsense, se besoj qe e rekomandon as autori i diabolic, me gjase do te mbyllet llogaria nqs perdore ndonje Traffic Exchange Bot apo website.
   

Shpërndaje faqen

Loading...