1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Di ndokush ndonje kurs gjermanisht online falas

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga BIG EAGLE - 16, 30 Nëntor 2016.

 1. BIG EAGLE - 16

  BIG EAGLE - 16 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  155
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje. Jam duke dashur te mesoje Gjermanisht dhe po du me dit se a ka ndonje kurs falas ne shqip per gjermanisht per fillestar pra nga 0 . Ishte nje e Deutche Welle - mirpo spo di se cili nivel eshte per fillestar.
   
 2. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  369
  Pëlqimet:
  242
  Pikë nga trofetë:
  68
 3. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,728
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Gjuha gjermane doket e leht po osht e komplikuar , sidomos gramatika ta lodh shyprtin .
  Shko ne ndonje kurs sepse kshtu smun me msu ..
   
 4. BIG EAGLE - 16

  BIG EAGLE - 16 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  155
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Faliminderit shume per pergjigjet
   

Shpërndaje faqen

Loading...