1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Di ndokush ndonje Apk qe di te gjej passworda te wifit ka qen nje

Tema tek 'Depo' e hapur nga gento, 11 Maj 2022.

 1. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  355
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
  Di ndokush ndonje Apk qe di te gjej passworda te wifit ka qen nje por kam ndrru telefonin dhe sme kujtohet si ka qen emrin

  ai punonte keshtu , ke fut ne aplikacion disa pasworde te mundeshme si shembull 11112222 ose 12345678 dhe aplikacioni i senonte te gjith , dhe nese shumicen e rasteve kur kerkoje u lidhej, un kam pas nje list te madhe te donwloduar nga interneti me passworda , dhe bente pun
  ose dini ndonje aplikacion te ngjajshem , nuk dua diqka te jet Hack ose diqka e till
   
 2. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  110
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  28
  WPSApp Kte ke pas poduhet root telefoni qe te punoj kjo me duket
   
 3. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  110
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  28
  Me an te pinit gjen kodin dicka e till e kam perdor nje her
   
 4. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  947
  Pëlqimet:
  137
  Pikë nga trofetë:
  73
  4. ndalohet postimi i web faqeve me përmbajtje ilegale si :

  • Hacking
  • Craking
  • Phishing etj...
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 5. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  110
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  28
  esht aplikacion dhe ka 100M+ shkarkime ne PlayStore
   
 6. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  355
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
  Un mendoj se seshte ilegale , eshe aplikacion shum i mir ike fut si shembull 100 password qe ti mendon se jan mepas ike kerku dhe ne shumicen e rasteve ike gjet si shembull nje kaffe aty afer ka passwordin11223344 , ne aplikacioni e gjen shpejt , ky seshte hakim
   
  Aldi1234 pëlqen postimin.
 7. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  355
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
  Po kam pas terkohen te instaluar po sme kujtohet tani se kishte emrin aplikacioni , se ndrrova televon
   
 8. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  110
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  28
  A esht ai qe te shkruajta lart apo jo?
   

Shpërndaje faqen

Loading...