1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Di dikush si te rregjistrohem tek ky website vpn nuk funksionon?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Joker111, 9 Shtator 2020.

 1. Joker111

  Joker111 Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  https://www.qmee.com/
  Vpn nuk funsionon shum mir me kete website . Edhe edhe app. Por qe ne shqiperi nuk eshte avaible. M jepni dot ndonje zgjidhje se si te hap nje profil ne te?
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  993
  Pëlqimet:
  692
  Pikë nga trofetë:
  173

Shpërndaje faqen

Loading...