1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Detyre ne fizike klasa 9

Tema tek 'Institucionet Arsimore' e hapur nga Rafet Maxhuni, 15 Shtator 2018.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  753
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
  LLogaritne nxitimin e rendimit toksor per dy gjatesi te ndryshme te lavijerrsit duke supozuar se periodat jane te njejta.
   

Shpërndaje faqen

Loading...