1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Desktopi Juaj

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga BaDBoY-ALbania, 9 Qershor 2014.

 1. B3$!

  B3$! Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kjo asht theme o vlla, e kam downlladu prej google dikun edhe e kam instalu. Kur e lshoj photoshopin Ram-i rritet si shume ndersa cpu nuk rritet edhe aq shume.
   
 2. BaDBoY-ALbania

  BaDBoY-ALbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  280
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18

Shpërndaje faqen

Loading...