1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Desktopi Juaj

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga BaDBoY-ALbania, 9 Qershor 2014.

 1. BaDBoY-ALbania

  BaDBoY-ALbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  280
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Sishte hapur ndonje teme e tille prandaj e hapa nje :)

  Post your desktop :!

  [​IMG]
   
 2. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  kqyr mir se rrafsh 2-3 tema jon me qit permbajtje.
   
 3. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,884
  Pëlqimet:
  179
  Pikë nga trofetë:
  108
  Pershendetje,

  Desktopi im:

  [​IMG]

  Me te mira...
   
 4. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ky osht desktopi jem.

  [​IMG]
   
 5. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,068
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  83
 6. albasoul

  albasoul Anëtar Aktiv

  Postimet:
  101
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
 7. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  Updated:
  [​IMG]
   
 8. PirateKS

  PirateKS Anëtari i muajit II

  Postimet:
  435
  Pëlqimet:
  101
  Pikë nga trofetë:
  68
 9. algert

  algert Anëtar Aktiv

  Postimet:
  259
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  28
 10. Tanni

  Tanni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
 11. B3$!

  B3$! Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
 12. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
  Qka i ke bo more pc kshtu o_O :p
   
 13. B3$!

  B3$! Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  hahah tybe e pata pa dikun, mpelqej tani bana edhe vet :A
   
 14. Fitahh

  Fitahh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  131
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shumë sen i fort koka :p :D
   
 15. BaDBoY-ALbania

  BaDBoY-ALbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  280
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shume nice , qysh e ke ber kohen ?
   
 16. Tanni

  Tanni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nuk pe di a e ki bo ti a e ki gjet ngoogle po me majt kshtu desktopin 1 her photoshopin me lshu krejt rami tshkon posht edhe cpu-ja.Nejse tash pc-ja yt qysh dush bone.;)
   
 17. mendurberisha

  mendurberisha Anëtar i Njohur

  Postimet:
  691
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  73
 18. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
 19. PirateKS

  PirateKS Anëtari i muajit II

  Postimet:
  435
  Pëlqimet:
  101
  Pikë nga trofetë:
  68
  BaDBoY-ALbania dhe [email protected] pëlqejnë postimin.
 20. arbII*

  arbII* Anëtar Aktiv

  Postimet:
  136
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28

Shpërndaje faqen

Loading...