1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Design per Gold AGEN & TBA

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga valdrin fetoshi, 27 Janar 2012.

 1. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 2. Ardi@Net

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  807
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  58
  Punim i bukur , suksese ;)
   
 3. Water

  Water Anëtar Aktiv

  Postimet:
  131
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  e paske dhi..
   
 4. kosovo

  kosovo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  134
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  mos e perzij gold ag me TBA, se lidhje ska ai ;)
  TBA e vertet osht ajo qysh u kan n'fillim para 7-8 vjeteve, jo kjo tash qe e kan idh do qe jon hi

  sa per punim po m'vjen keq po hiq spo m'pelqen

  respekt :D
   
 5. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,258
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pajtohem me ty, Unikatili gjithashtu atehere ka pas shum keng te mira tu ja fillu prej Kanuni i Katilit etj.
   
 6. ALB|BlooD|

  ALB|BlooD| Anëtar Aktiv

  Postimet:
  277
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  OLD TBA po do me than, qata qe jon n'Tu Kacafyt me jet, Mos t'vjen Inati, Hajt Nalna etj.... :)
  Perndryshe, Gold AG nuk o TBA. Ka thashetheme ku thuhet qe ka me kan n'Album t'Katilit qe pritet me dal n'mars, ama e presim, Ishalla so :p ...
   
 7. Ardi@Net

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  807
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  58
  Ju po folni per vitet e 99-2000 m'doket e sju paska hec koha hiq :S , kapni ngoni kangt e goldit ku vet nkang kallxon qe asht TBA , bashkpunimet me TBA , intervisten ngone ku tregon qe o TBA , sa per kangen Katili edhe Goldi kjo asht 100% vetem pritet me dal albumi i Katilit n'Mars mos gabofsha edhe per ket tem ka kallxu goldi ne intervist , sdi qka po filozofoni kur spasket lidhje me rap :S
   
 8. kosovo

  kosovo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  134
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  per qato e kom fjalen, e ishalla s'osht n'at album se veq qa e prish :p

  qa je kah thu be??
  normal qe goldi thot qe osht TBA se teton po lypin kapak fame :lol:
  ajt tash ngo pak ma shum rap e mos u mirr me kto sene palidhje ;)
   
 9. SerialCode

  SerialCode Anëtar i Njohur

  Postimet:
  513
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38
  Bukur Shumm
   
 10. feridshaqiri

  feridshaqiri Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,277
  Pëlqimet:
  268
  Pikë nga trofetë:
  178
  @Water ( Kujdes Fjalorin )
  @kosovo ( Nuk eshte hap nje tem per me komentu rreth per TBA apo Gold AG por per nje dizajn )
  @ALB|BlooD| ( Nuk eshte hap nje tem per me komentu rreth per TBA apo Gold AG por per nje dizajn )
  @[email protected] ( Nuk eshte hap nje tem per me komentu rreth per TBA apo Gold AG por per nje dizajn )

  Nese vazhdoni keshtu, tema mbyllet.

  PS: Dizajni i mir nuk a keq .
   
 11. Ardi@Net

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  807
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  58
  Un komentin e par e dhash shum mir , po kta qe jan inat-G a ku ta di un komentojn diqka qe nuk ben , tekefundit Valdrin Fetoshi ka postu dizajn e jo reper :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...