1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Design ne Wordpress

Tema tek 'Programim' e hapur nga p3n7357, 1 Prill 2020.

 1. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  439
  Pëlqimet:
  110
  Pikë nga trofetë:
  53
  pershendetje
  a di ndonjeri ndonje plugin qe mund te krijoje keto lloj cards per woocomerce
  faleminderit kryesisht per elemntor
  http://prnt.sc/rr2hbm
   

Shpërndaje faqen

Loading...