1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Design me pagese

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga DarKr0x, 29 Dhjetor 2015.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,
  Nuk eshte se po kerkoj per momentin po shume shpejt po shikoj mundesine e shitjes se produkteve neper forume dhe me duhet te di se a ka ndonje nga ju qe bene keto lloje designesh.
  As nuk e di sesi quhen por paraqesin informacionet e produktit qe shitet.
  Shembull:
  [​IMG]

  Si kjo dhe shume te tjera ka ne forumin hackforums.net
  I lus designerat te me informojne se sa kushton nje i tille.
  Faleminderit.
   
 2. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,635
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tung, ti mundesh me e kriju ne word ndonje lloj reklamimi produkti dhe pastaj ate file e rikthen ne .pdf nese eshte ajo qe po mendoi qe je duke e kerkuar!
   
 3. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Tung,
  Nuk e dua ne pdf.Kjo eshte image dhe duhet te jete krijuar ne ndonje photoshop apo ku ta di une.
  Besoj se ne word eshte e veshtire dhe nuk mund te kthehet ne img me vone...
   
 4. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Dikush me tha 25 euro.A ka ketu ne forum designera qe bejne keshtu ?
   
 5. xhuke33

  xhuke33 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  219
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  33
  po me cka mundet te te ndihmoj ? Design Reklamimi ... ama Veq PNG ose JPG del kshu ? nese don me e vendos ne nd1 Website i vendos linkun vet ...
   
 6. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Po une jam i interesuar te di cmimin e ketyre designeve sepse planifikoj te shes disa produkte.
  Cmimi cili eshte ?
   
 7. xhuke33

  xhuke33 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  219
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  33
  Per ty Falas e Boj :D ... nashta 10 euro minimalia eshte :D sjam i sigurt
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 8. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Do kontaktojme se shpejti :)
   
 9. xhuke33

  xhuke33 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  219
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  33
  Okej :D klm
   
 10. LanAliu

  LanAliu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  248
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  38
 11. xhuke33

  xhuke33 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  219
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  33
  deshironi design ?
   
 12. LanAliu

  LanAliu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  248
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  38
  jo vlla faleminderit

  amo per @DarKr0x ke komenti
  nese muj me tnimu kontaktom
   
 13. VDesign

  VDesign Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  18
  Dizajn tkti lloji muna me kriju edhe un p.sh vlera e tij mundet me shku 10 deri 15 euro. po flas per veten teme sepse nese shkon nshtypshkronja tmarrin edhe ma shum ma merr menja. Kto punohen me photshop zakonisht djem.
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 14. taulantmehmeti

  taulantmehmeti Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  po more
  jom student i dizajnit grafik edhe punoj moti me dizajn,3D,ilustrime,logo,postera... e kom punu logon e radiio prishtines edhe punoj projekte edhe jasht venit
  qe don shkrujem -mujna me bo diqka ama pa pare ncuk.
   
 15. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  one page design mundesh edhe me e kriju vet thjesht fare edhe nqs zdi ka plot free ngoogle dhe e modifikon simas qefit :p
   
  enneaa, F95, phoenix dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...