1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje desha te pyes per nje hostin nese jep fake hosting

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga gento, 2 Gusht 2020.

 1. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  240
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  33
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,302
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Larg hostinger
   
 3. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  240
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  33
  a ka ble ndokush a , se podu me ble e spojakom iden , edhe amuj me lidhen me woldpress
   
 4. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  94
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  28
  Unlimited thon kta por cdo gje ka limit, aq para si dalin me pagu dritat qe do harxhoj serverin jo mo internetin etj etj :p
   
 5. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  240
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  33
  ku me ble deni hosting te mir edhe te lir
   
 6. tiranachat.live

  tiranachat.live Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Me i liri:
  kimsufi.com (pjes e OVH)
  https://www.kimsufi.com/en/servers.xml

  Paneli:
  Virtualmin/Webmin

  Anti DDOS:
  Inetbase Ddos Protection
  APF (Advanced Policy Firewall)

  Nje server i tille me toolsat e me siperm mund te behet sa nje server qe kushton 60 euro
  Ne qoftese keni deshire qe faqja te rritet ne SEO te sugjeroj IP te dedikuar jo shared.
   

Shpërndaje faqen

Loading...