1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje desha me dit per klikimet

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga alteo, 19 Dhjetor 2017.

 1. alteo

  alteo Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  nese ke klikime ne nje shtet a ka ndonje list ku jan cmimet per klikim
   
 2. alteo

  alteo Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  sa pagun googel adsenc nese klikimet behen nga shtete te ndryshme si kina.india.usa.shqiperis.nese me ndihmon njeri me ndonje list se dua te di nga ti bej frendsat
   
 3. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  i nderuar alteo nuk besoj se ka ndonje list se sakt cili shtet paguan me shum por te sygjeroj qe klikimet apo fansat ti kesh nga shtet e perparuara si psh zvicra norvegjia austria amerika etj etj etj. Pershak se vet google keto i vlerson me shum. mendimi im eshte po prap hulumto nese gjen ndonje liste
   
  alteo pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...