1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Desgine Free (Per Personat qe vertet ju duhet)

Tema tek '2D & 3D' e hapur nga AVM Digital, 20 Janar 2019.

 1. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  486
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ofroj Desgine per persona qe ju ndihmon shume
   
  Erooniti, Universal dhe RexhepS pëlqejnë postimin.
 2. dr_iton

  dr_iton MSc. Inxhinier i Softuerit Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,367
  Pëlqimet:
  396
  Pikë nga trofetë:
  228
  Sinqerisht, nuk jam kah kuptoj.
  Të lutem nëse ke mundësi të sqarosh se çka je kah ofron.
  Përshëndetje.
   
 3. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  486
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  53
  Poster Baner Logo (Graphic Design)
  All Graphic Design
   
 4. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  251
  Pëlqimet:
  56
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje a mund te me besh mua dicka mund te te shkruaj ne pm
   
 5. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,418
  Pëlqimet:
  401
  Pikë nga trofetë:
  163
  Pershendetje nqs ki mundsi npm dhe faleminderit per oferten
   
 6. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,098
  Pëlqimet:
  484
  Pikë nga trofetë:
  163
  a mund te me besh nje logo?
   
 7. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,738
  Pëlqimet:
  698
  Pikë nga trofetë:
  243
  Mos e boni temen PM , PM , PM temen ky e hap kjo tem duhet t pakten me pas aktivitet e jo mu bart vetem n privat.
  Kurse ti autori ceke qfar dizajne bon pershkruj , poston nje portfolio .
   
  Mr.Gh0$T, @science, Leon Haziri dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 8. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,418
  Pëlqimet:
  401
  Pikë nga trofetë:
  163
  Pse a ktu don ti mi dergu ne te dhenat per logot apo dizajnet qe dojm mi bo ne ? Sosht qe kom najsen private me bo si logo apo diqka amo dikush sdon me reklamu webin a ku ta di un biznesin qe po don me bo design dhe i shkrun npm sdi qka ka ktu tpa kjart
   
  bthaci pëlqen postimin.
 9. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  486
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje Vella! Sduahet te bejme Reklamim Webesh Sigurisht Por Reklamim Pune...e kam hapur kete teme per te pasur aktivitet sa me shume dhe ndihmoj vetem personat qe vertet ju duhet... smund te ndihmoj persona qe duan te ndreqin nje gje qejfi
  por dikujt qe i nevojitet.Pershembull ty qe je student dhe te duhet per Shkollen. Ama Jo persona qe kerkoje dizajn per qejf... Te gjitha Dizajnet qe do kryej duhet te kene nje arsye te forte dhe nje Kohe te caktuar. (Shkruani Pm dhe do ju cek nje liste me emrat dhe Datat qe puna do jete e perfunduar)

  Ju Faleminderit te gjithve
   
  RexhepS dhe Erooniti pëlqejnë postimin.
 10. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  486
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  53
  Erooniti, Aureli AK, RexhepS dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 11. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,276
  Pëlqimet:
  310
  Pikë nga trofetë:
  163
  Postoj punimet ti shofim o vllai
   
  @science pëlqen postimin.
 12. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  199
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  53
  edhe une kam njewoj per nje logo mudnesh tma besh
   
 13. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,273
  Pëlqimet:
  1,189
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ka mundësi edhe njew logo për mua?
   
 14. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,098
  Pëlqimet:
  484
  Pikë nga trofetë:
  163
  sa te marta duhet te kalojne :/
   
  RexhepS dhe M.L pëlqejnë postimin.
 15. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  493
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  28
  edhe mu
   
 16. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  317
  Pëlqimet:
  134
  Pikë nga trofetë:
  68
  Nese oferta eshte po ta nis ne private message
   
  AVM Digital pëlqen postimin.
 17. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  486
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  53
  Me nis
   
 18. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  Do ma besh dhe 1 mu :V Me nevojitet per 1 faqe ne facebook.
   

Shpërndaje faqen

Loading...