1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Dell revenue 8 pro windows 8.1 32 bit

Tema tek 'Drivera' e hapur nga Rafet Maxhuni, 9 Prill 2019.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  662
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  58
  Eshte tabllet pc dell revenue 8 pro e kam qit windows 8.1 32 bit mirpo Zanin Kameren spo i ban a din kush me mi qit url e driverave te kameres dhe te zanit ?
   
 2. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
  Mthuaj versionin
   
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  662
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  58
  Dell Venue 8 pro
  Model T01D
  WIndows 8.1 pro 32 bit
   
 4. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
 5. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  662
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  58
 6. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
  Bej azhornim driverve te gjitha se dalin vete
   
 7. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
  Drpsu- eshte super
   
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,662
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
 9. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  662
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  58
  2010 e kam perdor e gjiotha versionet i perdori po kjo spo ma instalon kameren e zanin se i di per drivermax driver pack drivermagician keto ama spo me kryjn pun
   
 10. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
  Perdorw online se ka ndryshuar
   
 11. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  662
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  58
  i kam ba ama spo magjen a ka si driver po e qet qe e instalume a kameren spo e gjen edhe ma hiq
   
 12. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nqs eshte ky versioni yt Venue 8 Pro 5855 problemi eshte se dell-i nuk e ka mbeshtetuar me drajvera te ver 32 bit te windowsit, shikoje pak ne webin official.Duhet ta kthesh ne ver 64 bit.
  Code:
  https://www.dell.com/support/home/us/en/04/product-support/product/dell-venue-8-pro-5855-tablet/drivers
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 13. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  662
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  58
  po po mir e ke 64 bit i ka driverat po un thash tja qes 32 bit se 64 i ran pak per ta po mu deshka me e kthy apet 64 bit ama edhe me 64 bit kamera sum ban a za po a kamera jo
   

Shpërndaje faqen

Loading...