1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Dell Revenue 8 Me instalu Androidin

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Rafet Maxhuni, 11 Maj 2019.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  405
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
  e kam ket tip tablleti po tentoj me ja instalu Androidin 8.0 edhe ja kam instalu po hi ne menu krejt po kur po ristartohet po thot spo gjej sen po e instaloj sipas procedurave qe po i shoh neper youtube a kish dit naj kush si me instalu ma hap pas hapi qe mem met androidi ne tabllet
   

Shpërndaje faqen

Loading...