1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Delete my account here

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga mendurberisha, 7 Shtator 2023.

 1. mendurberisha

  mendurberisha Anëtar i Njohur

  Postimet:
  694
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  73
  Persh, qysh muj me fshi delete kete profil totalisht ?
  Le te me kontakton PM ndonje admin fillimisht.
   
 2. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,133
  Pëlqimet:
  322
  Pikë nga trofetë:
  128
  me sa e di une nuk mundet te fshihet nje acc i krijuar ne itShqip.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 3. mendurberisha

  mendurberisha Anëtar i Njohur

  Postimet:
  694
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  73
  Mundet, vet kom punu me forume edhe e di qe adminat munden
   
 4. aksham

  aksham Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,002
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  68
  Po sigurisht qe mundesh me fshi po ne ket forum mdoket sosht ajo e drejt qe me e fshi
   
 5. mendurberisha

  mendurberisha Anëtar i Njohur

  Postimet:
  694
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  73
  a ka naj admin online o vllazen a jo?
  po du me fshi kete account shkrujem privat para se me fshi
   
 6. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  997
  Pëlqimet:
  142
  Pikë nga trofetë:
  73
  o sfshihen o vlla se kto jan muta adminat sfshinn kush
   

Shpërndaje faqen

Loading...