1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Dedicated Server

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Oscar, 29 Qershor 2013.

 1. Oscar

  Oscar Anëtar Fillestar

  Postimet:
  88
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shes nje Dedicated server sapo e kam blere per 3 muaj esht legal por nuk me duhet se kam blere edhe disa tjera e shes per arsye se nuk me nevojitet kujt i nevojitet ateher lajmroni

  Ip : 176.53.x.x

  Qmimi : 20$

  Garancion : 3 Muaj

  Pagesa : PerfectMoney ose Mooneybokers
   

Shpërndaje faqen

Loading...