1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ded.al - Game Servers on Stock

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga DardanDaci, 4 Maj 2019.

Tags:
 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  923
  Pëlqimet:
  631
  Pikë nga trofetë:
  173
  Pershendetje

  Pas shum kerkesave rreth Game Servers qe kemi pasur , kemi filluar qe te hostojm edhe Game Servers momentalisht vetem Counter-Strike 1.6 Servers.
  Serveret ne dispozicion jan ne France dhe Gjermani se shpejti do integrojm edhe server me lokacion ne Shqipëri.
  Serveret mund te kontrollohen ne Control Panel me te gjitha mundesit e nevojshme.
  Link direkt: https://dedi.al/cart.php?gid=9

  16 Players: €1.99/m
  22 Players: €2.99/m
  32 Players: €3.99/m
  Test Server: 93.115.97.224:27022

  Per qdo pyetje na kontaktoni.
  Qdo te mire
   
  Erooniti pëlqen postimin.
 2. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  qfar control panel je duke perdor ?, gamecp ?
   
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  923
  Pëlqimet:
  631
  Pikë nga trofetë:
  173
  SwiftPanel perdorim

  Pershendetje
   
 4. dotnet

  dotnet Anëtar Fillestar

  Postimet:
  64
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  a kan ddos protection ?
   
 5. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  923
  Pëlqimet:
  631
  Pikë nga trofetë:
  173
  Po deri ne 1200Gbps.

  Pershendetje
   

Shpërndaje faqen

Loading...