1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Database e Gjendjes Civile te Shqiperise

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga zyberallulli, 7 Nëntor 2018.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. zyberallulli

  zyberallulli Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje!

  E ka dikush database e gjendjes civile te shqiperise?
  Nqse po, do ishit te lutur PM.

  Faleminderit!
   
 2. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  726
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  73
  4.Tek forumi Faqet Shqiptare ndalohet postimi i web faqeve me përmbajtjeve ilegale si :

  • Hacking
  • Craking
  • Phishing etj...
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,577
  Pëlqimet:
  151
  Pikë nga trofetë:
  93
  kur se kom kuptu qka nenkuptone qekjo database e gjendjes civile ?
   
 4. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  184
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  38
  Seriozisht mendon se dikush mund te disponoj Databasen e gjendjes Civile te Shqiperise, dhe qe mund te ta ofroje ty, free ose me pages ...o_O
   
 5. zyberallulli

  zyberallulli Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  8
  Mos ki merak se e kane plot veta. KLM
   
 6. zyberallulli

  zyberallulli Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ashtu sic shkruhet. Ka persona qe kane database te gjendjes civile te shqiperise te viteve te meparshme(2016, 2011) dhe e shesin.
   
 7. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,577
  Pëlqimet:
  151
  Pikë nga trofetë:
  93
  po qka permban nje databaze e gjendjes civile , per qka hyn ne pune
   
 8. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,158
  Pëlqimet:
  309
  Pikë nga trofetë:
  113
  Për shumë gjëra ilegale hynë në punë. Por kjo gjë dënohet dhe nëse të kapin rrezikon shumë. Db j gjëndjes civile përmban të gjitha informacionet e shtetasve shqiptarë. Pra emer, mbiemër, nr personal, martesat, femijet, etj. Gjendje civile mo burrë.
   
  getrich pëlqen postimin.
 9. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,235
  Pëlqimet:
  1,237
  Pikë nga trofetë:
  358
  Tema mbyllet, antari perjashtohet vetem per 1 muaj, heres tjeter do te perjashtohet per disa vite.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...