1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Dardanët - Tifozat e Kosovës Logo

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga BCE, 17 Shtator 2016.

 1. BCE

  BCE Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  3
  [​IMG]

  Shpresoj qe ti ju pelqej :D

  - Pres edhe kritika ose sygjerime :)
   
  albert1 dhe Blerim R. pëlqejnë postimin.
 2. Valdrin Gashi

  Valdrin Gashi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  715
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  58
  Ndoshta do ishte mirë që të shtohet edhe fjalia “Unë biri yt, Kosovë”.
   
 3. itaddicted

  itaddicted Anëtar Aktiv

  Postimet:
  117
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  shum bukur punimi po me gjith zemer nuk e du kete logo do doja te shikoja shqiponjen dykrenare megjithse politikat kurva te europes dhe amerikes na sollen ne kete pike
   
  DarKr0x dhe MusiKryeziu pëlqejnë postimin.
 4. BCE

  BCE Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pajtohem plotsisht me ty, por sdi sa pe sheh edhe ni shqiponje ne krah te atij burrit qi e kom ba me qellim me tregu se shqiptar te shqiponjes kuq e zi jemi :)
   
 5. BCE

  BCE Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mendova edhe per kete fjali po e lash thash mos te boj njejt si kjo logo zyrtare e Dardanëve se tani po thojn kopjim kshtu qe e lash thjesht Fan Art
   
 6. MusiKryeziu

  MusiKryeziu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po mpelqen veq ndro Fontin perdor ma pak ngjyra ose ne vend dardaneve qite ni Shqiponje e majtas est djathtas 2016 e posht dardanet
   

Shpërndaje faqen

Loading...