1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Dalin listat e para të fituesve per vitin akademik 2018-2019

Tema tek 'Lajme nga itShqip' e hapur nga Laert, 28 Gusht 2018.

 1. Laert

  Laert Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  3
  Si jeni miq?

  Sot ishte dita e fundit ku pritej te dilnin rezultatet e raundit te pare per te gjithe maturantet te cilet kane konkuruar ne Universitetet Publike dhe Private ne te gjithe territorin e Shqiperise.

  Eduaktiv si gjithmone ju vjen ne ndihme, mjafton te mbani mend ID e maturantit dhe ne kemi pergatitur nje sistem te tere per ju :)... Cfare prisni ta zbuloni :O !!!!

  Kliko Ketu

  Respekt,
  Eduaktiv Team
   
 2. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  209
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje qa ka t boj kjo tem me teknologji?
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 3. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  249
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  Si ska te bej kjo teme, cdo gje qe ka lidhje me edukimin, shkollen, universitetin ka lidhje sa here te jete nevoja me e diskutu sidomos tani qe eshte koha per studentet e rinj, i kujtoj me nostalgji ato kohe, ti nese nuk ke lidhje me shkollen, ndoshta tka pelqy jeta rruges, mos komento kot.
   
 4. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  209
  Pikë nga trofetë:
  73
  Lec e para avokat i tina nuk je e sa i perket shkolles nashta jom njeri i rruges nashta pa shkoll po qikjo tem lidhje me teknologji ska. Edhe une veq pyta kjo tem qa ka lidhje me teknologji talent.
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 5. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  @GameOver
  Kjo teme ka lidhje me studentet qe kane studiuar per teknologji informcioni, komunikimi, etj.

  Nese nuk te pelqen tema, shfletoje...
   
 6. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  209
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ksi pergjigje kerkova nuk di pse na shiptart e kem zakon menihere me ofendime un e bana 1 pytje te thjesht pa ofendu
   
  Laert dhe @Alvi pëlqejnë postimin.
 7. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Mendoj qe duhet te shprehesh me mire se e marin per tallje ndoshta.

  Prandaj jan kriju fjale qe tregojne miresjellje.
  Po prap edhe tjetri nuk duhet ti mar per keq nje pergjigjie
   
  @Alvi dhe BlackEagle pëlqejnë postimin.
 8. Laert

  Laert Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mirembrema,
  Tema qe une e hapa ishte per disa qellime:
  Rezultatet e 37k maturanteve nese jane fitues ose jo duke i dhene nje mundesi qe nepermjet Teknologjise te zgjidhin nje ceshtje apo problem i cili i mundon tashme prej vitesh. Zgjidhja teknologjike eshte nje platforme modeste qe quhet eduaktiv... Perpos faktit qe teknologjia ne vetvete eshte zhvilluar per te zgjidhur probleme apo lehtesuar jeten tone.

  ...dhe tjetra eshte qe eduaktiv nuk eshte vetem nje tool teknologjik por nje grup mjetesh te cilet ne vetvete zgjidhin jo vetem ate qe une citova me lart por nje sere problematikash ne edukim, ne zhvillim, planifikim, zgjedhje etj...

  Respekt,
  L.
   
 9. iamDardan

  iamDardan Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Super superrr e kapem.degen
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...