1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë DAEMON Tools Pro

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 12 Korrik 2019.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,323
  Pëlqimet:
  966
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]


  Code:
  https://www.daemon-tools.cc/cart/buy_check?abbr=dtproAdv&period=0&coupon_code=Pro-GotD-19
   

Shpërndaje faqen

Loading...