1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

cydia

Tema tek 'iOS' e hapur nga rrebelunikkatil, 9 Tetor 2015.

 1. rrebelunikkatil

  rrebelunikkatil Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  23
  qysh muj me instalu free cydia ne iphone 3gs nese mundet mem ndihmu dikush
   
 2. LTH05

  LTH05 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  89
  Pikë nga trofetë:
  48
  cydia osht gjith free amo duhesh me bo Jailbreak.
  Qfar versioni te iOS ke te instaluar ne iPhone?

  Met mira
   

Shpërndaje faqen

Loading...