1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje cyber security ne universitet

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga WIZZI, 24 Nëntor 2021.

 1. WIZZI

  WIZZI Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  pershendetje! Kush e din se a ka drejtime per cyber security ne ndonje nga universitetet ne Kosove se nuk po mundem me gjete asgje ne google apo facebook
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,236
  Pëlqimet:
  931
  Pikë nga trofetë:
  193
  WIZZI pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...