1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes CS Server

Tema tek 'Shitje' e hapur nga iGo, 21 Maj 2013.

 1. iGo

  iGo Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  - Djema u rikthyem me fuqishem me partneritet nga gjermania i cili qdo gje paguhet me te holla real jo fake si blz apo diqka qdo gje esht ne rregull qdo root paguhet ne muaj me para te mia sot vendosa te beje perseri shitjen e server me servera nga gjermania me ping te mir

  - Serverat jane te hostuar nga Gjermania me ip: 62.75

  - Çmimet për CS Server :

  32 Slot - 6 Euro
  26 Slot - 5 Euro
  22 Slot - 4 Euro
  16 Slot - 3 Euro

  - Çmimet për TeamSpeak :

  32 Slot - 5 euro

  Web :
  http://www.Kge-Hosting.com

  Fanpage :
  http://www.facebook.com/KGEHosting


  VPS Linux(ROOT) - 25$ Euro/Muaj:

  VPS Windows - 22$ Euro/Muaj:


  Informacion
  PING Max: 40-50
  Te Sigurt te shpejt gjithqka me tmira
  Payment
  Libertyreserve & Vala Mobile
   

Shpërndaje faqen

Loading...