1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje cs server steam validation reject

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga d0NnnYy, 15 Mars 2020.

 1. d0NnnYy

  d0NnnYy Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendtje antar te itshqip

  kom ble server gameservers.com , edhe sun po hi server po ma qet steam validation reject
  metamod dhe amxmodx jan instalun kom provu me instalu dproto ne ftp po kur me upload e aces denied , po menoj se lejon serverin me bo nonsteam kompania gameservers
  a ka naj menyre qe muj me bo serverin me bo nonsteam
  ip serverit 173.199.105.173:27015

  flm per mirkuptim

  [​IMG]
   
 2. Xhuliano Bushi

  Xhuliano Bushi Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Besoj e ke tveshtir ta rregullosh kte problem thjesht duke ndrruar dproto apo metamod, zgjidhja me e mir nga ana jote do ishte te hidhje addonsa te reja ne server, nese nuk rregullohet provo te hedhesh hlds te reja dhe kerkoj supportit me i dhon permissions fileve hlds_linux dhe hlds_run.
   
 3. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Prap do ta kete problem per shkak se ato marrin SteamUpdate edhe jane lidhura dirket me Steam HLDS, eshte shum e komplikuar procedura kisha sugjeru me i kerku support me nje aryse kogja te mire jo qfare do arsye sepse nuk ta mundesojn
   

Shpërndaje faqen

Loading...