1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes CS Server + Gpanel

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Oscar, 22 Qershor 2013.

 1. Oscar

  Oscar Anëtar Fillestar

  Postimet:
  88
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Lokacioni : Germany
  Slot : 32
  GamePanel
  Mbeshtetje 24/7
  Blej 3 muaj fito zbritje qe kto

  Pagesa : Vala Mobile & MooneyBookers & Perfect Money
  http://www.kge-hosting.com
  91.250.XX.XX
  - Lite Location Germany
  Cmimi:
  32 Slots 6 euro

  16 slots 3 euro
   
  ShefiShowbizit pëlqen postimin.
 2. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  OSCAR A bon nderrim me ndonj web apo weq me para
   
 3. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
 4. Oscar

  Oscar Anëtar Fillestar

  Postimet:
  88
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  brother veq shes
   
  ShefiShowbizit pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...