1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes CS Server 32/32

Tema tek 'Shitje' e hapur nga iGo, 31 Maj 2013.

 1. iGo

  iGo Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Shes nje server 32/32 esht po tash spo kom koh me kqyr sherri punes po du me hek serveri esht i pagun per 1 muj pagesen e kom bo 10 Euro serveri o full 32/32 e kom lan qe don dikush me ble pagesen ntel ;) kallzomni

  [​IMG]

  Qmimi : 10 Euro perdion qe esht myshteri i rregullt per 7E
   

Shpërndaje faqen

Loading...