1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

CS:GO Server Hosting

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga Xhuliano Bushi, 15 Mars 2020.

 1. Xhuliano Bushi

  Xhuliano Bushi Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje, dua t`ju njoftoj se sot ALBHosting.info fillon shitjen e serverave CS:GO duke u bere i vetmi host ne Shqiperi e Kosove qe ofron nje sherbim te tille.
  Serverat ofrohen me vendndodhje France dhe Kosove, AntiDDoS i avancuar dhe performance teper e larte. Gjithashtu cmimet me te cilat jau ofrojme keto servera jane teper konkurruese.

  - ALBHosting.info
   
 2. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  268
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
  Nese nuk gaboj edhe dedi host( @DardanDaci ) e ka kete sherbim , nuk besoj qe je i vetmi.

  Suksese.
   
  Xhuliano Bushi pëlqen postimin.
 3. Xhuliano Bushi

  Xhuliano Bushi Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ndoshta e ka, ama i kam hedhur nje sy webfaqes se tij dhe nuk gjeta tjeter loje pervec CS 1.6 aty.
   
 4. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,670
  Pëlqimet:
  512
  Pikë nga trofetë:
  208
  a don me ble ta gjej un njo qe ka nis para teje :laughing:

  ska lidhje je i pari a i fundit. mjafton me t`hec puna
   
  Xhuliano Bushi pëlqen postimin.
 5. Xhuliano Bushi

  Xhuliano Bushi Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Para meje mund tken shit shum tjer, ama nket moment qe po flasim nuk besoj qe esht dikush tjeter ne Shqiperi duke shitur Servera CS:GO pervec Dardanit nese shet. Te tjer qe kan shit para meje mundem me te gjet dhe un plot.
   
 6. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Vlen me theksu Hajrullah Makolli, e ka pru serverin e pare CSGO NON STEAM, edhe shet servera lidhje me CSGO
   
  Xhuliano Bushi pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...