1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

CS:GO Server Albania Join

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga Roxhers Krasniqi, 30 Janar 2023.

 1. Roxhers Krasniqi

  Roxhers Krasniqi Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
 2. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  962
  Pëlqimet:
  251
  Pikë nga trofetë:
  93
  a ka plugin per skins serveri?
   
 3. Roxhers Krasniqi

  Roxhers Krasniqi Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Po !ws/!knifes/!gloves
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...