1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

CS GO Retakes Servers

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga DardanDaci, 4 Gusht 2020.

Tags:
 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  984
  Pëlqimet:
  688
  Pikë nga trofetë:
  173
  miraxh pëlqen postimin.
 2. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  652
  Pëlqimet:
  196
  Pikë nga trofetë:
  88
  Nuk jam i informuar mirpo me zombie do te ishte nje server kogja interesant si dhe montimi i laserave ne mure . super loj
   
 3. d0NnnYy

  d0NnnYy Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  suksese
   
 4. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  541
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  a kan FastDL serverat?
   
 5. Adi-GL

  Adi-GL Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  3
  Prsh shok, veç deshta me t'informu se mundesh m'u suspendu prej steamit përshkak se nuk lejohet m'i ndrru skinat (!knife !gloves) e lojëtarve.

  Code:
  https://www.mail-archive.com/[email protected]/msg11235.html
   

Shpërndaje faqen

Loading...