1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur CS:GO Banned Permanently!

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga miraxh, 6 Janar 2020.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  964
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  93
  Përshëndetje!

  Kam nje problem me CS:GO!

  Sot sa hyra ne loje me Account-in tim shoh kete:
  Foto: Screenshot

  Provova me hy dhe me lujt por nuk kishte asnje problem!

  Din ndonjeri se per cfare eshte ky BAN?


  PS: Nuk kam perdor asnje lloj Cheats & Hack
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by KMN, 6 Janar 2020
 3. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  161
  Pikë nga trofetë:
  43
  Best Answer
  nuk o qe ke perdor cheats a najsen . ti ja ke ba report ni lojtari kinse ka cheats dhe hack edhe ai lojtar ka marr ban permanenly nga csgo
   
  boom3rang dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 4. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  964
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  93
  Aha dmth jam ne rregull une
   
 5. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  161
  Pikë nga trofetë:
  43
  po ska problem
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...