1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim CS:GO ALBANIA Server & CS 1.6 Kosova Server :-)

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga DardanDaci, 20 Nëntor 2019.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  917
  Pëlqimet:
  628
  Pikë nga trofetë:
  173
  Hey djem :)

  Kemi bere nje ndërrim të IP-ve tek game serveret qe kan ping shum me te ulet.
  Ping Ne Komplet Ballkanin Qendron 25 MAX Ne Kosove 10-15

  CS:GO
  [​IMG]
  CS 1.6
  [​IMG]
  ----
  Kush deshiron admina me kontaktoni ne PM.
   
 2. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,670
  Pëlqimet:
  512
  Pikë nga trofetë:
  208
  http://prntscr.com/pzs4je (me internet 100Mbps Ipko). As google qe ka datacenter n`24 shtete smunet me majt ping 25 MAX per krejt ballkanin
   
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  917
  Pëlqimet:
  628
  Pikë nga trofetë:
  173
  Nuk ka shance te shkoj ping 90 nuk e di nga cili vend je dhe me qfar rrjeti ke. [Ose e ke pas ndonje vpn lshuar dhe tka dal 90 perndryshe jo]

  [​IMG]
   
  Last edited: 20 Nëntor 2019

Shpërndaje faqen

Loading...