1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

CS:GO Albania Server #1 | DediNetworks.Net

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga DardanDaci, 5 Qershor 2019.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  396
  Pikë nga trofetë:
  118
  Prsh djem,sod kemi hapur serverin me te ri Albania CS:GO ne te cilin mundeni me lujt :)

  Connect: 88.99.87.101
  [​IMG]

  have fun !
   
 2. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  DediNetworks #1
   
  DardanDaci pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...