1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Cs go a ban me wifi katin e dyt

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga meteori, 9 Prill 2022.

 1. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  776
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  38
  Cs go a ban katin e dyt me wifi a ka ping dmth a ja vlen
   
 2. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  852
  Pëlqimet:
  202
  Pikë nga trofetë:
  73
  WHATTTTT :V

  PO VARET TSH SA MB/S ESHTE INTERNETI DHE VARET SA VAL KAP :V
   
 3. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  776
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  38
  A ban me qit naj wifi kshtu ne pc si usb me perforcu
   
 4. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,589
  Pëlqimet:
  164
  Pikë nga trofetë:
  93
  Po 7-8 euro kushton
   
 5. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  852
  Pëlqimet:
  202
  Pikë nga trofetë:
  73
  po por merre ate wifin si usb me 2.0/mbs ose ma shum per me pas internet tmir
   
 6. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  776
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  38
  E kshtu a e ranon internetin kshtu me dobsu loja
   
 7. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  852
  Pëlqimet:
  202
  Pikë nga trofetë:
  73
  jo vetem nqs shkarkon dick
   
 8. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,053
  Pëlqimet:
  452
  Pikë nga trofetë:
  163
  Perdor Ethernet per maximum ping dhe shpejtesi, asnjiher nuk krahasohet shpejtesija e ethernet me wifi, per me teper nese je larg, sikur te jesh 10 metra larg + mure shpejtesia do jet 90% me e ngadalte se ajo me ethernet
   
 9. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  329
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk bohesh rahat me wireless.
   
 10. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  776
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po ku me zgat kabllen e kam ibercukin plus nxemjen qendrore a sban me wifi perforcus najqysh
   
 11. rilinds

  rilinds Anëtar i Njohur

  Postimet:
  735
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  48
  Po bon, Duhet te blesh nje Wi-Fi Extender qe kushton poashtu diku 10 Euro dhe do e zgjedhesh problemin.
  [​IMG]
   
 12. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  776
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ku vendoset a lidhet me pc ?
   
 13. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  355
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
  Ket merre se dhe un ket perdori
   
 14. rilinds

  rilinds Anëtar i Njohur

  Postimet:
  735
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  48
  Jo thjesht konfigurohet dhe e fut ne shteker dhe kryn pun
   
 15. erjoni1

  erjoni1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  87
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  33
  Nese don me pas stabilitet me ping athere me kabull provo me wireless kurr nuk eshte i sigurt. Tqellon me naj clutch hin prindi e bon update TV tmerr nqaf
   

Shpërndaje faqen

Loading...