1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

CS 1.6 PROBLEM ME ZOOM

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga Agon Krasniqi, 6 Shkurt 2018.

 1. Agon Krasniqi

  Agon Krasniqi Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendetje Forumi
  Shpesh kur luj cs 1.6 edhe ekom zoomin SIZE amo kur gjuj zoomi veq rritet bohet si me pas kan LARGE?
   
 2. Hekuran

  Hekuran Anëtar

  Postimet:
  45
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  provoje
  cl_dynamiccrosshair 0
   
 3. Leutrimi1

  Leutrimi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  263
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Provo instalo ndonje cfg
   
 4. Donart

  Donart Anëtar Fillestar

  Postimet:
  98
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  8
  Phu hala po lujkan njerzt cs 1.6 in 2018 wtf ?
   
 5. chuppacabra

  chuppacabra Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  cl_observercrosshair 0
  cl_dynamiccroshair 0
  _cl_autowepswitch 0
  edhe bone MEDIUM zoomine ( cl_crosshairsize 2 )
  WOOOW, ala permendsh pi disha, hahah
  edheee, bone hud_takeshot 9 - per me rrok ma mire :p
   

Shpërndaje faqen

Loading...