1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

CryptoShop

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga Kupid, 18 Gusht 2018.

 1. Kupid

  Kupid Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje te gjitheve,
  Kam nje projekt php web me crypto sell .

  A ka ndonjeri nga ju ndonje platforme te tille?

  Per me shume mund te kontaktojm privat
   
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Mund ta shpjegosh me sakt?
   
 3. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  po mendon exchange ? si poloniex , apo qysh ?
   
 4. Kupid

  Kupid Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Crypto Exchange, buy/sell top 20 crypto lists.

  Anetari depoziton para ne account nga keto top 20 valuta,banke,cc etj dhe kur te doje te bej withdraw administratori e aprovon dhe ia dergon.
   
 5. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  diqka si kjo qe thua ti https://www.merkeleon.at/exchange/
  spo di um doket 50k um ka than bahet me ma ndreq aj krejt .
   
 6. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ske asnje shanc ta realizosh.

  Inviato dal mio SM-A520F utilizzando Tapatalk
   
  DarKr0x pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...