1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

CryptoALBANIAN - TALKS ( TELEGRAM CHAT)

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga B4RC0D3.#, 15 Dhjetor 2017.

1. B4RC0D3.#

B4RC0D3.# Anëtar Aktiv

Postimet:
    144
    Pëlqimet:
    40
    Pikë nga trofetë:
    38
    Pershendetje djema,

Koheve te fundit jan rritur shum kerkesat per shitjen dhe blerjen e kriptovalutave (cryptocoins), dhe gjithashtu interesimi per te mesuar me shume rreth tyre eshte rritur dukshem jo veq ne vendet tjera te botes por edhe ne trojet Shqipetare.
    Si gjithe te tjeret dhe ne deshirojme te behemi "milionere" mbrenda nje kohe te shkurte, i gjith ky interesim erdhi pasi Vlera e Bitcoinit arriti nje shume prej 17K Dollareve.
    Shumica prej te rinjeve Shqiptare jan te interesuar per te bere investime por nuk kan guxim apo ide se ne cilen prej valutave te investojne, Dhe une kam menduar qe te hap nje grup ne telegram rreth Kryptovalutave qe aty te bejme diskutime, Analiza, dhe te mesojme njeri tjetrin me shume rreth kryptovalutave, kjo ide me erdhi pasi jam i antarsuar ne shum chat grupe ne telegram rreth kesaj teme por te gjitha jan ne gjuhe te huaja Anglisht dhe Kinezisht qe ky fakt ndoshta per disa te tjere nuk eshte dhe shum i mire, pasi qe nje numer prej nesh nuk e njeh Shum mire gjuhen angleze, per gjuhen kineze spo flas fare. :p:p
    Pra spo e zgjas me shume, Per te gjithe ata qe kan deshire te antaresohen ne ket chat grup per te diskutuar me shume rreth ktyre gjerave tashme egzistoni grup chati SHQIP me emrin ( CryptoALBANIAN - TALKS ), Dhe ju mund te qaseni direkt tek ky grup me ane te keti linku https://t.me/joinchat/GGBW1Uw2Vv98cxo3NfjE_A
    Nese nuk e keni Telegram-in si aplikacion ateher ju lus qe ta shkarkoni nga smartphonet tuaj apo edhe si version desktop ne PC.
    Se fundi Kerkoj falje nga Administratoret dhe staffi i keti forumi nese kam thyer ndonje nga rregullat.
    Faleminderit shume.

ano0n pëlqen postimin.
  2. B4RC0D3.#

B4RC0D3.# Anëtar Aktiv

Postimet:
    144
    Pëlqimet:
    40
    Pikë nga trofetë:
    38
  3. Koraab

Koraab Anëtar i Njohur

Postimet:
    536
    Pëlqimet:
    173
    Pikë nga trofetë:
    73
    Forumi asht per kto sene nuk e di pse perqaheni kshtu le tbahemi 1 her te gjith me 1 vend

4. Klesti

Klesti Anëtar

Postimet:
    1
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    1
    Fitoni 25$
    Link
    (shenim stafi> nuk lejohen linke referal)
    1.Kliko linkun
    2.Rregjistru dhe terhiq parat

Last edited by a moderator: 21 Mars 2020
  5. Alkeo

Alkeo Anëtar i Njohur

Postimet:
    562
    Pëlqimet:
    194
    Pikë nga trofetë:
    73
    flm fitova 50$ vtm me nji klikim