1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

cPanel License me cmim te lire?

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga Blunivers, 25 Nëntor 2021.

 1. Blunivers

  Blunivers Anëtar Aktiv

  Postimet:
  155
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje miq,
  Duke qene se me duhet te praktikoj pak me cPanel doja t'ju pyesja :
  Nese dikush nga ju njeh ndonje partner te cPanel ku mund te gjej nje license me cmim te lire, per te testuar nje server te dedikuar.
  Theksoj : duhet te jet license e rregullt, jo nga ato qe te ngarkojne file ne server edhe te krakojne ate.

  Do isha shume mirnjohes nese me keshilloni ndonje kompani qe ofron kete sherbim

  Faleminderit
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,280
  Pëlqimet:
  970
  Pikë nga trofetë:
  193
  Pershendetje

  Nuk mund te gjesh askund license te cPanel lire , pasi qe cmimet kan hyp shum , e vetmja menyre eshte qe te blesh ndonje shared license te lire. Nese e ke sa per testim 14 dite free trial eshte.
   
 3. Blunivers

  Blunivers Anëtar Aktiv

  Postimet:
  155
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  28
  @DardanDaci Flm per kohen tuaj vella,

  Ate po bej, por mendova mos kishte ndonje menyre per te mar dicka me lire.
   

Shpërndaje faqen

Loading...