1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

cPanel Hosting OVH Server (NEW)

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga DardanDaci, 9 Tetor 2019.

Tags:
 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  910
  Pëlqimet:
  622
  Pikë nga trofetë:
  173
  New offers from DediNetworks

  Serveret gjenden ne France (OVH)

  1GB SSD Storage
  Unmetered Monthly Bandwidth
  Host 1 Domain
  Unlimited Emails
  cPanel Control Panel
  Softaculous Script Installer
  CloudLinux Optimized
  $1.00/12muaj

  5GB SSD Storage
  Unmetered Monthly Bandwidth
  Host 2 Domains
  Unlimited Emails
  cPanel Control Panel
  Softaculous Script Installer
  CloudLinux Optimized
  $0.98/muaji

  Unlimited SSD Storage
  Unmetered Monthly Bandwidth
  Host Unlimited Domains
  Unlimited Emails
  cPanel Control Panel
  Softaculous Script Installer
  CloudLinux Optimized
  $1.95/muaji

  *cPanel
  *CloudLinux
  *Softaculous Installer
  *DDOS Protected
  etj
  https://client.dedinetworks.net/cart.php?gid=1

  Produktet lëshohen menjehere pas pageses.
  Support 24/7 , Viber dhe Tiketa
  Qdo te mire
   
  sjamketu pëlqen postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,155
  Pëlqimet:
  716
  Pikë nga trofetë:
  343
  o @DardanDaci -o ja te te pyes per nje gje mo. i ke ndonjecik serioze keto ofertat apo thjeshte teston? nuk e di por nje projekt qe kishe per analitik nuk mund ta provoja snjhere, njehere qe dhe falas mua dhorean hosting nuk e provova asnjehere pasi me beri ban ip-ne sistemi dhe nuk mund te futetasha asnjehere. edhe pse kerkova suport nuk mu dha asnjehere. suporti eshte me i rendesishem se cdo gje tjeter.
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  910
  Pëlqimet:
  622
  Pikë nga trofetë:
  173
  Normal qe serioze jan vllaqko si kemi marre falas paguajm servere edhe ne , por pa e provuar smund ta dish , per ate arsye kam vendos paketen $1 qe ta testojn kureshtaret.

  qdo te mire
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 4. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  146
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  A pranoni pages crypto dashta me provu ate hostingun me 1$? sepse po kam problem me Paypal
   
 5. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  910
  Pëlqimet:
  622
  Pikë nga trofetë:
  173
  Jo nuk pranojm crypto vetem paypal momentalisht.
   

Shpërndaje faqen

Loading...