1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Covid-19 Website Design

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga KMN, 31 Gusht 2020.

Tags:
 1. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  43
  @science, miraxh dhe Universal pëlqejnë postimin.
 2. aRdiiaN

  aRdiiaN Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  18
  Super UI i liket it mirpo ke nje problem kur klikon ne Contact n Header behet backgroundi Blu
  Code:
  .nav-item .appoint {
    background-color: var(--blue);
    color: white;
    border-radius: 5px;
  ngjyra vjen nga ktu kalo mir suksese :D
   
  KMN pëlqen postimin.
 3. G3a

  G3a Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Wow super bravo per punen
   
  KMN pëlqen postimin.
 4. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  43
  tash e permirsoj:sunglasses: P.s faleminderit
   
 5. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  43
  faleminderit:smiley:
   
 6. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  43
 7. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  509
  Pëlqimet:
  150
  Pikë nga trofetë:
  73
  Spr fare vlla te pergezoj per punen kshu vazhdo g :)
   
  KMN pëlqen postimin.
 8. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  43
  faleminderit

  Sent from my SM-A105F using Tapatalk
   
 9. as1zo

  as1zo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mfal a je ky personi ne foto ne github?
   
 10. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  43
  Po ,, Pse

  Sent from my SM-A105F using Tapatalk
   
 11. as1zo

  as1zo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nese jeni ne kete moshe dhe jeni duke punuar ne keto projekte atehere bravo per kurajon dhe mos u ndal.
   
 12. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  133
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  28
  M fal 10 vjec je?
   
 13. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  43
  jo i nderum 21 i kom , ajo foto e vjeter osht

  Sent from my SM-A105F using Tapatalk
   
  Avioni pëlqen postimin.
 14. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  43
  sa per kureshtje 21 i kom

  Sent from my SM-A105F using Tapatalk
   
 15. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,083
  Pëlqimet:
  262
  Pikë nga trofetë:
  163
  Me te vertet dukesh i ri prandaj t ka than ashtu vllaqko
   
  Avioni pëlqen postimin.
 16. edmond

  edmond Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Ky eshte nje template free i marrur, pastaj ti ke bere disa modifikime apo?
  Mesohu vete ti besh gjerat me mir eshte per ty.
   
 17. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  43
  e pritsha ni ksi komenti prej dikujt po qe komentove ti , vllaqko kqyre kodin nese don ti qoj source code, template osht e punuar vet prej 0 nga une, nuk jom asi njeri qe vjedhi template e i editoj, kjo template osht e bere prej 0 nga un me gjuhet html css js dhe bootstrap, tjera her kqyre mir e mundohuni te jepni levdata per naj punim te antarve e jo me mbajt inati
   
  Last edited: 19 Nëntor 2020
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 18. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  133
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  28
  Vlla, ai se din cfare eshte programimi, maximumi ka msu me hap llogari fb dhe me lujt GTA Vice City, me t mira.
   
  KMN dhe Alkeo pëlqejnë postimin.
 19. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  43
  fiks
   
 20. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  173
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  38
  Perkundrazi mendoj se eshte programer, bile i afte sepse posti itij i pare ishte per template dhe gjitheashtu kritikoi kush kritikon veqse ai qe din :D po flas per postin e pare nese eshte antar i ri perndryshe nuk ia vlen me i be reply posteve shtyera nga urrejtja:)
   

Shpërndaje faqen

Loading...