1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Country Availability Your country may not....Facebook

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga orani, 13 Prill 2019.

 1. orani

  orani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje kam nje pytje rreth facebook page, ka 2jave qe kam vendosur adressen, nje address ne gjermani adres e sakt po nuk po e pranon "Country Availability Your country may not be currently supported"
  pytje si mund te rreguloj.
  Ju faliminderit
   
  Last edited: 13 Prill 2019
 2. Best Answer:
  Post #2 by Albozr, 13 Prill 2019
 3. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  Best Answer
  Qfar te duhet ti mundesh te aplikosh edhe pa ate country vetem te country kur te kerkon adresen bere usa ose germany mos e perdor kosov ose
  Ndonje shtet qe nuk e njeh adbreak
   
  orani pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...